WYPRZEDAŻ KURSÓW ONLINE Z WIEDZĄ, KTÓRA WYGENEROWAŁA 5,4 MLN SPRZEDAŻY 

WYJĄTKOWA PROMOCJA

Który pakiet potrzebujesz najbardziej?


Masz wyjątkową okazję aby zdobyć wszechstronne umiejętności marketingowe, które pomogą Ci pozyskiwać nowych klientów w całym internecie albo zdobyć nowy, cenny zawód marketera.

90% ZARAZ TO STRACISZ
90% ZARAZ TO STRACISZ

Kiedy otrzymam dostęp do kursu?

Dostępy są nadawane natychmiast po zakupie i można się zalogować na platformie pod adresem: https://smma.elms.pl/logowanie.html

Na jak długo otrzymam dostępy?

Dostęp do kursu jest nadawany na okres 12 miesięcy. Jest możliwość przedłużenia dostępu ale w tej chwili nie mogę powiedzieć na jakich warunkach.

Dla kogo to zadziała?

Masz arsenał w postaci dostępu do wszystkich najpopularniejszych sieci społecznościowych oraz sieci Google, w związku z tym wiedza zadziała dla każdego rodzaju bznesu.

Przez jaki okres mam dostęp do konsultacji online w formie Q&A?

Spotykamy się raz w tygodniu w aplikacji Zoom. Twój dostęp do konsultacji wynosi aż 12 miesięcy. Inaczej mówiąc uzyskasz moją osobistą pomoc nawet 48 razy.

Który pakiet powinienem wybrać?

Optymalnie pakiet za 1295 zł ponieważ jesteś w stanie sprzedawać dowolne produkty lub usługi w całym internecie. Sam FB i IG ma pewnego rodzaju ograniczenia z powodu restrykcyjnych przepisów reklamowych.

Co jeśli nie mam doświadczenia?

Szkolenie jest prowadzone i nagrane w taki sposób, że grupa kilkunastu osób jest przeze mnie edukowana na żywo. W związku z tym, każdy zadaje od razu różne pytania, również techniczne a ja od razu pokazuje jak zrobić coś krok po kroku. Czasami powtarzam kilkakrotnie. Jest to prosta instrukcja, którą możesz odtworzyć w nagraniu dowolną liczbę razy.

Jak długo muszę czekać aby inwestycja w kurs mi się zwróciła?

Odpowiedź na to pytanie znajdziesz w opinii pod tą sekcję.

CZY WIESZ, ŻE MASZ:
30 DNIOWĄ GWARANCJĘ SATYSFAKCJI
Close