Zdobądź skuteczne narzędzia i wsparcie z międzynarodowym doświadczeniem w marketingu Twojej firmy przez następnych 12 miesięcy


Tylko przez ograniczony czas możesz zaoszczędzić ponad 50% na dostępie do tego ekskluzywnego kursu

997 ZŁ  1997 ZŁ

"Jeśli chcesz gdzieś dojść, najlepiej znajdź kogoś, kto już tam doszedł.” 
Robert Kiyosaki

Od 2016 roku prowadzę biznes online ponieważ miałem dosyć pracy w korporacji i byłem wypalony zawodowo.

A Ty dlaczego chcesz pracować zdalnie?

Gdybym 5 lat temu spotkał na swojej drodze Mentora tak jak Karol to zamiast uczyć się na swoich czasami bolesnych błędach mógłbym skrócić swoją drogę do 90 dni.

Warto zaufać komuś kto chce Ci pomóc i ma dobre intencję.

Co zawiera Twoja specjalna oferta SMMA 2.0.?

Niezwykle skuteczna wiedza Facebook i Instagram (wartość 1997 zł)

Module 1

Nauczysz się każdego możliwego rodzaju kampanii marketingowych, które można zastosować na tych platformach nastawione na jeden cel: SPRZEDAŻ.

Niezwykle skuteczna wiedza Linkedin (wartość 497 zł)

Module 2

Nauczysz się jak generować leady sprzedażowe, leady na webinary lub szkolenia oraz jak wykorzystać bota na Linkedin.

Wsparcie techniczne 24/7
(wartość 997 zł)

Module 3

Krystian jest do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu. Zgłoszenie wysyłasz na specjalny adres e-mail i zawsze uzyskasz pomoc. Już nigdy nie zostaniesz sam/a z problemem technicznym.

Zaawansowane narzędzia i szablony (wartość 997 zł)

Module 4

Do Twojej dyspozycji oddajemy szablony, które pomagają stworzyć angażujące treści do reklam, stron sprzedaży oraz ofert. Do tego inne szablony typu: landing page treści wiadomości e-mail oraz inne.

Społeczność ponad 350 zaangażowanych osób (wartość 297 zł)

Module 5

Za granicą o polakach mówią, że są jak kraby ponieważ kiedy wrzucisz je do wiadra i jeden chce wyjść inne go ściągną w dół i na to nie pozwolą. Fajnie jest mieć społeczność, która jest tak jak Ty i wspiera Cię na każdym kroku.

Inteligentna baza pomocy Zendesk (wartość 497 zł)

Module 6

To najnowszy wynalazek SMMA 2.0., który opiera się na maszynowym uczeniu się Zendesk i na bazie kilkudziesięciu artykułów dot. pomocy pokazuje Ci najbardziej dopasowane. Np. masz problem z zainstalowaniem pixela wtedy wyszukiwarka pokaże Ci artykuły z instrukcją krok po kroku.

Dodatkowe Bonusy Specjalnie Dla Ciebie:

Tylko przez ograniczony czas wszystkie te bonusy otrzymasz przy zakupie kursu dzisiaj

choose your image

Roczny mentoring (wartość 2997 zł)

Bonus 1

5 razy w tygodniu czyli 260 konsultacje online na ZOOM, gdzie każdy dostaje głos, hosta i może pokazać swoje reklamy, strony sprzedaży i każdy inny aspekt swojej kampanii marketingowej. 

choose your image

Indywidualna sesja wdrożeniowa (wartość 997 zł)

Bonus 2

Kupujesz tego typu szkolenia aby zacząć zarabiać jak najszybciej pieniądze. Prawda? Dlatego po zakupie umawiasz się na indywidualną sesję wdrożeniową, gdzie otrzymasz najszybszą drogę do swojej pierwszej kampanii, która zarobi dla Ciebie pieniądze.

choose your image

Roczna licencja oprogramowania do budowania stron marketingowych Optmizepress 3.0. Suite (wartość 800 zł)

Bonus 3

Prawdziwa maszynka do tworzenia wysoko konwertujących stron marketingowo - sprzedażowych. Najwyższa wersja, która zawiera dodatkowe opcje takie jak: Funnels, Fomo, Checkout. Dodatkowo wszystkie szablony Premium gotowe do działania na zasadzie kopiuj wklej.

choose your image

3 miesiące oprogramowanie do webinarów i autowebinarów na 100 osób (wartość 447 zł)

Bonus 4

Jako agencja marketingowa, która ma opanowane do mistrzostwa sprzedaż na webinarach stworzyliśmy najprostsze i najbardziej sprzedażowe oprogramowania do prowadzenia webinarów i autowebinarów.

Gotowy aby skorzystać z tej specjalnej oferty?

997 zł  1997 zł

Sprzedaż promocyjna kończy się kiedy zegar wybije ZERO

Przeczytaj opinię zachwyconych klientów

Wiedza, która daje wymierne i konkretne efekty!

Gotowy aby rok 2021 był najlepszym Twoim rokiem ever?

997 zł  1997 zł

Sprzedaż promocyjna kończy się kiedy zegar wybije ZERO

Najbardziej uczciwa gwarancja na świecie

Jesteśmy po to aby Ci pomóc, edukować i wspierać  w każdym momencie. Jestem osobiście przekonany, że ponad 70 opinii  z oceną 4,9 gwiazdek to nie przypadek. 

Nie mniej jednak jeśli z jakiegoś dowolnego powodu stwierdzisz, że chcesz zwrot wpłaconych pieniędzy możesz to zrobić w ciągu 30 dni.

Twoje ryzyko zakupu jest ZEROWE. 

Twój brak podjęcia decyzji o zakupie powoduje bardzo duże ryzyko, że stracisz coś wyjątkowego.

Często zadawane pytania:

Co jeśli nie mam doświadczenia w reklamach?

Kurs jest tak skonstruowany, że w marcu 2020 r. ruszył z grupą 16 osób, które nigdy nie zrobiły reklamy i stopniowo były prowadzone osobiście przeze mnie zaczynając od najprostszych rzeczy. Każdy w swoim tempie jest w stanie nauczyć się wszystkiego od podstaw.

Co jeśli nie jestem techniczny?

To jest całkiem normalne. Około 30% osób w kursie dokładnie tak samo jak Ty nie są techniczni. Dlatego jako jeden z głównych filarów wsparcia mamy pomoc techniczną, która działa 7 dni w tygodniu. Krystian z zespołu wsparcia pomoże Ci  z każdą techniczną rzeczą.

Czy muszę prowadzić działalność gospodarczą?

Aby rozpocząć kurs nie trzeba mieć działalności. Aby prowadzić kampanię dla firm masz 2 opcje. Możesz założyć działalność albo rozliczać się na podstawie umowy o dzieło.

Jak szybko mogę zacząć zarabiać?

Wszystko zależy od Twojego zaangażowania i motywacji do działania. Są osoby, które w pierwszych 30 dniach wygenerowały ponad 20 tys. zł sprzedaży.. Nie mniej jednak jest to indywidualna sprawa. 

Czy dostanę fakturę vat?

Podczas zakupu możesz zaznaczyć opcję fv i system wygeneruje Ci ją automatycznie.

Dla kogo jest to szkolenie?

Szkolenie i społeczność SMMA 2.0. skupia dwie grupy ludzi. Pierwsza to osoby, które chcą pracować z dowolnego miejsca na świecie prowadząc kampanię dla firm. Druga to przedsiębiorcy, którzy chcą raz na zawsze rozwiązać swój problem z pozyskiwaniem klientów.

Na czym polega Wasza pomoc?

Po pierwsze masz 7 dni w tygodniu pomoc techniczną. Po drugie masz społeczność zaangażowanych osób. Po trzecie 5 razy w tygodniu jesteśmy do Twojej dyspozycji podczas konsultacji online. Po czwarte masz bazę inteligentnej pomocy Zendesk z wieloma artykułami.

Jak działa dokładnie gwarancja?

Masz 30 dni na przetestowanie szkolenia i całego systemu pomocy i wsparcia. Jeśli coś Ci się nie spodoba możesz nawet 30 dnia o godzinie 23:59 wysłać jednego maila i otrzymasz pełny zwrot pieniędzy bez zadawania pytań.

To ostatni moment na zyskanie czegoś co szybko przybliży Cię do Twojego celu!

997 zł  1997 zł

Sprzedaż promocyjna kończy się kiedy zegar wybije ZERO

Copyright © Marketing Force sp. z o.o.. All Rights Reserved

Access The Training Now

Complete your details below for instant access

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close